.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

ZADOVOLJNA.info Humanitarne akcije!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

ZADOVOLJNA.info Humanitarne akcije!

Komentar  romanticarka on Thu 19 Nov 2009, 19:15

Pozdrav drage naše!

Zadovoljna.info svakim danom broji sve više članica, samim time i informacije koje se nalaze na ovom portalu i forumu su dostupnije većem broju ljudi.
Upravo iz tih razloga, od sada na ovom dijelu foruma administracija foruma će objavljivati humanitarne (aktuelne) akcije za različite prilike, ljude, slučajeve i slično.
Pokušat ćemo ostvariti kontakt i sa Udruženjem altruista DOBRO, sa još nekoliko radio stanica koje rade slične stvari, kako bismo na vrijeme mogli postavljati informacije.
Dio koji se odnosi na Vas i na ono što svaka od nas može uraditi jeste da kontaktirate mene ili neku od moderatorica sa osnovnim informacijama o konkretnom prijedlogu za humanitarnu akciju.
Kratki opis situacije, osnovne podatke o osobi/osobama ...Ime, prezime, mjesto boravka i slično.
Također ako akcija već teče pošaljite nam brojeve žiroračuna, brojeve tel. linija i slično.
Mi ćemo rado proslijediti.
Ukoliko znate nekog iz vaše blizine kome bi pomoć bila potrebna, također možete da se igrate novinara...napišete kratku priču, posatavite nekoliko slika i sl, te brojeve računa na koje se može izvršiti uplata.

Eto, toliko za sada...
Nadamo se da će ovo naići na dobar odaziv i da ćete svi dati svoj doprinos.
Pomažući drugima, pomažemo sebi!

Vaš, ZADOVOLJNA.info team!

e-mail: portal.zadovoljna@hotmail.com

romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389

Vidi profil korisnika http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics