.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

+5
voljena
Ivette
amrich
aidic
romanticarka
9 posters

Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  romanticarka Mon 23 Nov 2009, 10:51

Ajmo cure...najodvratnija navika kod drugih koju ste vidjele, čule da neko ima i slično...
Ja sam čula za jednu aman ljepoticu iz mog okruženja da ne skida sminku prije spavanja jer je to ipak "Chanel, Dior i sl" pa samo u jutro protlja štapićima za uši oko očiju da popravi , a kad pere zube drži ruke na usnama da joj ne ode aman skupi puder... cyclops affraid
ne znam koliko je istina...aliii fuuuuujjjj....
Naročito što meni ta djevojka izgleda kao dama... pale lol!
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  aidic Mon 23 Nov 2009, 13:07

Grickanje noktiju, to mi je najodvratnije vidjeti, a slicno se nesto desava kod mog momka! Ne bas da gricka nokte niti sam ga ikada vidjela, al stalno kad je nervozan prstima grebe taj predio kozice oko noktiju i to mi je bas fujjjjjjjjjjjjjjjjj navika! Nikako da ga odviknem od toga!!! A ruke mu izgledaju nigdje veze!
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  amrich Thu 10 Dec 2009, 16:14

I ja sam cula jednu curu kako prica (kao da je to najnormalnija stvar na svijetu) kako sinoc nije skinula sminku i da je jutros samo malo popravila i dosla na fax No
amrich
amrich
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-10-10
Age : 36
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  Ivette Thu 10 Dec 2009, 22:37

hahahaha, o Boze svasta Very Happy
Evo, i ja sam cula kako jedna djevojka nakon sto dobije boju na moru, prestane se kupati, samo se osvjezava vlaznim maramicama. Valjda da joj se boja ne opere Razz Kao da ne postoje solarijumi. A sto je najsmjesnije, ja nju znam i ona je fkt i u decembru najtamnija Razz
Ivette
Ivette
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  aidic Thu 10 Dec 2009, 23:10

e sad jel tamna od prljavstine, ili od sunca upitna je stvar Smile
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  amrich Fri 11 Dec 2009, 02:21

omG ne kupa see Shocked
amrich
amrich
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 48
Reputation : 0
Join date : 2009-10-10
Age : 36
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty :)

Komentar  voljena Fri 08 Jan 2010, 15:20

najodvratnije mi je kad vidim da neko cacka nos i jos pravi kuglice i katapultira ih..fuj
i jos jedna gadna stvar....kad se neko ne okupa vec na onako oznojeno tijelo (pogotovo ljeti)stavi dezodorans ili parfem pa kad se ta dva"mirisa"spoje..baca u nesvijest
i da dodam...odvratno mi je vidjeti zenu koja ne depilira pazuh.
imala sam priliku vidjeti jednu moju komsinicu u ljeto u majici bez rukava ali ...fuj..evo i sad kad se sjeim mogla bih povracati..ispod su bile dlacice duge skoro 10cm crne a od znoja se uhvatila kao bije prasina na njima,kao kad vam se sol od morske vode osusi na kozi.
meni su te 3 stvari najodvratnije.valjda vam se ne okrece zeludac Very Happy
voljena
voljena
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 20
Reputation : 0
Join date : 2009-11-11

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  Opasna Fri 08 Jan 2010, 16:40

osim područje pazuha odvratno mi je vidjeti kad žena oblači kratke suknje a noge ne depilira a ja to baš uvijek vidim No
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  sandra28 Fri 08 Jan 2010, 20:22

voljena (citat):najodvratnije mi je kad vidim da neko cacka nos i jos pravi kuglice i katapultira ih..fuj
i jos jedna gadna stvar....kad se neko ne okupa vec na onako oznojeno tijelo (pogotovo ljeti)stavi dezodorans ili parfem pa kad se ta dva"mirisa"spoje..baca u nesvijest
i da dodam...odvratno mi je vidjeti zenu koja ne depilira pazuh.
imala sam priliku vidjeti jednu moju komsinicu u ljeto u majici bez rukava ali ...fuj..evo i sad kad se sjeim mogla bih povracati..ispod su bile dlacice duge skoro 10cm crne a od znoja se uhvatila kao bije prasina na njima,kao kad vam se sol od morske vode osusi na kozi.
meni su te 3 stvari najodvratnije.valjda vam se ne okrece zeludac Very Happy

A joj zivot mi se smuci No

sandra28
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 7
Reputation : 0
Join date : 2009-12-21

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  Dama Pikova Thu 14 Jan 2010, 21:53

Nedepilirani pazuh je i meni gadan skroz. S tim što ja ne pravim razliku između muškog i ženskog pazuha. Kad samo zamislim sve silne bakterije zlo mi bude.

Mada kaže mi jedna prijateljica sad je trend kod djevojaka ne brijati redovno pazuh. Feminizma radi. Nehigijena je vala nehigijena, feminizam s tim veze nema, ali eto da se ne šokirate ako vidite neku poznanicu dlakavog pazuha, možda je samo ponosna feministkinja Laughing
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  Vochkica Thu 14 Jan 2010, 22:23

Haj, normalno je preskociti nekoliko depiliranja pazuha zarad sprecavanja iritacije koze...ali onda je LOGICNO da ce se nositi majice sa duzim rukavima kako bi se nedepilirana regija sklonila od nepozeljnih pogleda (naravno pod uvjetom da se redovno odrzava higijena u smislu pranja vodom i sapunom, samim tim i koristenjem dezedoransa)...
Meni je, iskreno, najodvratnije kad se neko ne okupa (pogotovo ljeti) pa onako usmrdjen stavi parfem....uhhh pa te onaj smrad stipa za oci, nos....iuuuuu Suspect
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  romanticarka Sat 16 Jan 2010, 13:46

Haha...A, da!
Nehigijena i nedepiliranje i još iznošenje iste na "izvolite" je meni fuj!
Nije mi lijepo ni kod muških ni kod ženskih vidjeti šumu ispod pazuha..... Suspect
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele? Empty Re: Najodvratnija navika za koju ste čule/vidjele?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu