.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Psujem ti HS!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Psujem ti HS!

Komentar  aidic on Sat 19 Dec 2009, 01:00

Ima li iko od Vas HS internet?! Imam ga vec par godina i na paketu sam od 18GB, nikad nisam presla limit iako imam wireless mrezu u kuci gdje je moj comp server, ali desava se nenormalno prekoracenje posljednja dva mjeseca i niko nista vise ne radi nego uobicajno! Ima li neko slicnih problema?!

aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Psujem ti HS!

Komentar  romanticarka on Sat 19 Dec 2009, 01:08

Promjeni pass. Moguce da ti je neko provalio password i kaci ti se na mrezu... mojoj rodici se to desavalo. Exclamation

romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389

Vidi profil korisnika http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Komentar  Vochkica on Sat 19 Dec 2009, 01:50

aidic (citat):Ima li iko od Vas HS internet?! Imam ga vec par godina i na paketu sam od 18GB, nikad nisam presla limit iako imam wireless mrezu u kuci gdje je moj comp server, ali desava se nenormalno prekoracenje posljednja dva mjeseca i niko nista vise ne radi nego uobicajno! Ima li neko slicnih problema?!

Imala sam slican problem sa ADSL-om. Naime imam paket 15 Gb i koristim ga pola godine vec, i nema sanse da prekoracim 10 Gb mjesecno, medjutim pretprosli i prosli mjesec potrosnja je bila enormna...po 1-1,5 Gb dnevno... Promijenila sam passw. i vratila se na normalu... Probaj i ti promijeniti passw., moze biti da ti se desava (kako je navedeno u prethodnom postu) da ti se neko nakacio na konekciju

Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  aidic on Sat 19 Dec 2009, 12:09

Jesam promjenila sam i share key i oba pass pa da vidimo sada sta ce se desiti, a danas cu rusiti sistem i ponovo dici novi, da iskljucim sve mogucnosti bilo kakvih virusa Smile

aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Dama Pikova on Sun 20 Dec 2009, 17:32

Na adsl-u mi se to dešavalo, pa sam ukinula adsl i prešla baš na HS. Nemam tih problema, imam prekoračenja često, ali moja su, jer svašta gledam preko youtube-a i TED stranice.
Ako ti se to i dalje nastavi dešavati, svakodnevno prati svoj saobraćaj i konekcije, pa ako primjetiš da su nepojmljiva razilaženja, traži u HS-u listing da ti detaljno pojasne gdje je i na šta otišlo sve. Teško da ćeš im sve u svemu moći dokazati da to nije tvoje, ali probaj.

Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44

Vidi profil korisnika http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 22:19

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh