.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

SOLARIJUM?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

SOLARIJUM?

Komentar  romanticarka on Mon 26 Oct 2009, 20:27

Exclamation Dugo sam kontala gdje da stavim ovu temu... Da li u zdravlje ili ljepota...pa sam onda ipak stavila u kategoriju ljepota...jer uglavnom zene idu u solarij zbog "ljepote" tj. izgleda...a ne zbog zdravlja. Smile

Exclamation

Interesuje me da li vi idete? Ako da, zasto i koliko cesto? Ako ne - zasto ? Smile
Ja odem tu i tamo... nikad vise od 15 min. od jednom i uglavnom je to ono postepeno po malo pripremanje za ljeto... i pred Novu godinu Smile da ljepse izgleda odjeca na meni Smile LOL ...Do sada nisam imala losih iskustava a imam poprilicno osjrtljivu kozu generalno...

romanticarka
Šefica :)

Broj postova : 389

Vidi profil korisnika http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Re: SOLARIJUM?

Komentar  Opasna on Tue 27 Oct 2009, 14:37

eh...pa bila sam mozda 3 puta :p po 15 minuta i da kazem nie imalo nekog efekta...da da, znam da puno puta moram ići da bi imalo ali meni se nije dalo Very Happy nešto mi i ne smeta moja priprodna boja tena flower

al da kažem da mi je grozno kad cure vidim na kojima se baš VIDI da "vise " u solarijumu ajj kako gorzno pa to više nije neka lijepa boja nego NARANDŽASTA, i baš se zapita vide li one to . Rolling Eyes

Opasna

Broj postova : 183

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Stikla on Sat 14 Nov 2009, 16:56

Ne idem u solarijum, jer vec u 5 mjesecu nabacim tamnu boju (suncanjem) i mirna sam cijelo ljeto!

Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Lenka on Sun 15 Nov 2009, 11:33

ja odem povremeno, u zimskom periodu i to ne zato da pocrnim, nego jer mi fali sunca, a nakon 15 min u solarijumu ja sam ko nova
inace sam tamna otprilike kao Casper, ne crnim nego gorim i nakon 10-20 min na suncu

Lenka
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 53

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content Today at 20:24

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh