.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

4 posters

Go down

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme? Empty -Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

Komentar  Freedom Tue 03 Nov 2009, 02:08

Da li je slobodno vrijeme sve ono vrijeme koje ne provodimo na poslu,ili je to samo ono sto nam preostane poslije radnog vremena,porodicnih obaveza,drustvenih obaveza i svakodnevnih kucnih poslova?Pri tome naravno vrijeme koje potrosimo u spavanju bas se i ne moze smatrati slobodnim.Da li je slobodno vrijeme u stvari slobodno od obaveza,ili je slobodno za neke druge aktivnosti?Kada bismo slobodnim vremenom smatrali samo ono vrijeme kada nista ne radimo,koliko bi ga uopste ostalo,a koliko ga je zapravo dovoljno?Moram priznati,ja imam osjecaj da slobodnog vremena nemam nimalo,iako to bas nije tako.Ima nekih par sati sedmicno,ali subjektivni osjecaj je jaci,a i bas bi mi prijao jos neki sat.Negdje oko 3h dnevno,meni bi bilo sasvim zadovoljavajuce i da ubacim jos neku aktivnost za koju trenutno nemam vremena,pa da se malo relaksiram.To bi bilo savrseno. Laughing
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 39
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme? Empty Re: -Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

Komentar  Stikla Tue 03 Nov 2009, 17:36

Hm, realno gledajuci imam slobodnog vremena na pretek. Dodjem iz skole oko 2, ucim do 5 i onda imam slobodno. Vazno je da sami isplaniramo dan i toga se drzimo. Mada oni koji su zaposleni i nemaju slobodno vrijeme, pogotovo zene. Dok rucak naprave, kucu srede, dan je prosao.
Stikla
Stikla
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 158
Reputation : 2
Join date : 2009-10-12
Age : 32

Na vrh Go down

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme? Empty Re: -Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

Komentar  romanticarka Wed 04 Nov 2009, 15:54

Tesko...
Nekad imam slobodnog vremena na pretek, a nekada jedva stizem sve.
S tim da meni nije slobodno vrijeme ono vrijeme koje sam kuci a ucim, cistim, kuham i sl...
No, ipak... sada sam studentica i imam ipak dovoljno vremena za sebe... iako, ucim, kuham, peglam, cistim stan i sl... imam neke druge drustvene obaveze i tako... ipak imam vremena i za kaficu sa prijateljicom, po neki izlazak u grad, pogledati neki fini film, ljencariti sa svojim dragim cijelu nedjelju poslijepodne i tako...

No, da imam osjecaj da bih mogla kvalitetnije vrijeme provoditi - imam, aliiii... to je meni sve moje neorganiziranje dalo. Smile Da svaki dan odradim sve sto sam zacrtala, ne bi mi se nakupilo npr. nekada da 3-4 dana ne znam gdje udaram, jer treba sve stici... a onda npr. imam 2-3 dana sa puno slobodnog vremena....
Hm....
Suspect

Ja bih voljela upisati kurs spanjolskog jezika, engleskog za pravnike i ici u teretanu 2 puta sedmicno...eto to bi mi bilo idealno. Smile
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme? Empty Re: -Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

Komentar  Jacy Tue 22 Dec 2009, 04:30

slobodno vrijeme...skoro i da neznam šta to znači,jer ga nemam nikakao.
Iz kuće na posao s posla na posao Very Happy i kad imam slobodno vrijeme to je ovaj tren kada sjedem za kompjuter Very Happy i to u kasne sate.
Zaborvila sam kako više izgleda kafa sa jaranicom u gradu,inače se ta kafa kada se desi završi u kući,a tako mi treba sloooooooobooooooooodno vrijeme Sad
Jednostavno se nemogu organizirati od silnih obaveza kojih imam,i kada mi dođe trenutak da odmaram ili s mužem malo izađem,obično se najave prijatelji,jer ih puno imamo i opet se svede na sjedaljku u kući.
Vjerujte od ljeta nisam izašla u grad,bar da prošetam Crying or Very sad nekako s posla dođeš sav smoren ni zašta,malo po kući središ,pa dok to sve obaviš prođe te volja za izlaskom.
Jedini moj odmor je kada idem u šoping e tu se baš od morim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy al i to moram brzinski obaviti jer me čekaju kućne obaveze,ali bar se na kratko opustim
Very Happy Very Happy

Jacy

Broj postova : 4
Reputation : 0
Join date : 2009-12-19

Na vrh Go down

-Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme? Empty Re: -Kako provodimo slobodno vrijeme,sa kim i gdje? Imamo li uopste slobodno vrijeme?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu