.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

+2
aidic
romanticarka
6 posters

Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  romanticarka Thu 24 Dec 2009, 13:27

Eh ajde djevojke, ...Dnevna ispovjedaonica...
Iznerivrane ste? Ili ste vi prema nkome bile grooozneee...
Cool Rolling Eyes Cool
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  aidic Thu 24 Dec 2009, 22:20

Prema svom dragom sam bila konstantna kucka 3 godine, bez razloga... Bio mi je kriv za sve sto nije valjalo u mom zivotu, jednostavno kao filter za istresanje, i sve me nerviralo! Nekada sam vise koliko me nervirao pomisljala da li ga volim uopste! Ustvari bilo je do mene, i zbog pritiska koji sam imala u zivotu ja sam pritiskala njega! Volim ga jako, i sada sam malo okrenula plocu, ne istresam se vise i uzivam u vezi...
aidic
aidic
Stalna članica
Stalna članica

Broj postova : 143
Reputation : 0
Join date : 2009-11-10
Age : 37
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Vochkica Thu 24 Dec 2009, 23:15

aidic (citat):Prema svom dragom sam bila konstantna kucka 3 godine, bez razloga... Bio mi je kriv za sve sto nije valjalo u mom zivotu, jednostavno kao filter za istresanje, i sve me nerviralo! Nekada sam vise koliko me nervirao pomisljala da li ga volim uopste! Ustvari bilo je do mene, i zbog pritiska koji sam imala u zivotu ja sam pritiskala njega! Volim ga jako, i sada sam malo okrenula plocu, ne istresam se vise i uzivam u vezi...


Auuuu eto ti dokaza koliko te voli cim te trpio 3 godine...Nekome bi pukao film nakon kraceg vremena
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Opasna Fri 25 Dec 2009, 00:47

kao i aidic, stvarno sam znala biti zlocka maksimalno, i danas sam ponekad, al sam se promijenila za 80% i volim ga beskonačno Very Happy


a sad nešto aktuelnije, osjećam se loše jer smo drugarica i ja tračale momka i curu, kako je on lijep a ona grozna , i tako smo mi razmišljale zbog čega su oni skupa (možda novac, zatrudnila bla bla) prave zloćke Embarassed Cool Evil or Very Mad Twisted Evil
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Dama Pikova Fri 25 Dec 2009, 01:46

Ja bih se ispovjedila što sam naivna budala, previše sam postala popustljiva prema ljudima, pa me u zadnje vrijeme bez pardona, počeše gazit.
Večeras sam šokirana ponašanjem jedne djevojke koju sam smatrala kakvom-takvom prijateljicom. Ženska se ponijela krajnje nekulturno i bezobrazno, da mi je bilo fizički zlo od šoka. Bukvalno bih joj zavezala takav šamar za ovo što je uradila iz gušta samo da je o(ne)svjestim.
I dala sam sebi obećanje neće više nijednom. Ni ona, niti bilo ko drugi. Ranije sam ja u startu poslije prve lične brisala ljude iz života, ali sam se onda zatekla sama sa sobom. Pa hajde popusti malo, daj drugu priliku, ali ne znam stvarno šta je ovo danas, pa to će te gazit i gazit i sutra reći izvini i kao da se ništa nije desilo. I onda opet prvom prilikom, ista stvar. Pa dokle to tolerisati? I kako takvu osobu smatrati prijateljem i gledat istim očima?
Fuj Rolling Eyes


Dama Pikova: komentar modifikovan dana: Fri 25 Dec 2009, 02:17; prepravljeno ukupno 1 puta
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Opasna Fri 25 Dec 2009, 01:57

Dama Pikova (citat):Ja bih se ispovjedila što sam naivna budala, previše sam postala popustljiva prema ljudima, pa me u zadnje vrijeme bez pardona, počeše gazit.
Večeras sam šokirana ponašanjem jedne djevojke koju sam smatrala kakvom-takvom prijateljicom. Ženska se ponijela krajnje nekulturno i bezobrazno, da mi je bilo fizički zlo od šoka. Bukvalno bih joj zavezala takav šamar za ovo što je uradila iz gušta samo da je osvjestim.
I dala sam sebi obećanje neće više nijednom. Ni ona, niti bilo ko drugi. Ranije sam ja u startu poslije prve lične brisala ljude iz života, ali sam se onda zatekla sama sa sobom. Pa hajde popusti malo, daj drugu priliku, ali ne znam stvarno šta je ovo danas, pa to će te gazit i gazit i sutra reći izvini i kao da se ništa nije desilo. I onda opet prvom prilikom, ista stvar. Pa dokle to tolerisati? I kako takvu osobu smatrati prijateljem i gledat istim očima?
Fuj Rolling Eyes


hej, baš znam o čemu pričaš. jer sam se pronašla u ovom što si napisala. i ja sam prije to rješavala odmah, ali nije upalilo. onda ajde oprosti, ajde možda sam ja krivo shvatila, pa te onda na neki način iskorištavaju. ali ljudi su zloba, ne vjerujem da namjerno, ali fakat stalno povrijede i onda ni izvini ni ništa, kao da se ništa nije deislo idemo sutra ispočetka. a ja baš i nisam osoba koja tako može, da se pravi daje sve uredu. What a Face
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Dama Pikova Fri 25 Dec 2009, 02:19

Ni ja to ne mogu. Najgore je kad me neko strašno razočara, to je nešto najgore što tu osobu može totalno srozati u mojim očima. Više ne znam kako se postavit prema takvim ljudima... Mad
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  romanticarka Fri 25 Dec 2009, 13:15

Hmm... Ja sam ovih dana poprilično ok... Čak ne dijelim ni zajedljive komentare,kakve znam tu i tamo spustiti kao iz vedra neba... Utiču na mene ovi praznici. Smile
Čak sam ovih dana pokušala i popeglati odnose sa jednom poprilično dragom osobom od ranije,...ali nije mi pošlo za rukom. Ali barem sam pokušala.

@Pikova - Hmmm... poznato mi to nešto pravo. Sad Jbg...čovjek se kad tad mora pomiriti da su mu prijatelji samo oni što su pod istim krovom i danas sutra tvoja vlastita porodica + ako si sretnica imaš 1 ili 2 dobre prijateljice. Suspect
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Opasna Sat 26 Dec 2009, 13:26

Dama Pikova (citat):Ni ja to ne mogu. Najgore je kad me neko strašno razočara, to je nešto najgore što tu osobu može totalno srozati u mojim očima. Više ne znam kako se postavit prema takvim ljudima... Mad


čini se onda i ne djelujem ja nego nešto unutar mene, jednostavno ne mogu više biti ista prema toj osobi, javi se neka distanca, a šta možemo, mene inače male stvari povrijede koje 80% ljudi ne bi, a da onda ne govorim za velike stvari No

ali ne možemo tu ništa, samo se naviknuti, mada ja se još nisam navikla, i izglda u potpunosti nikad neću, jer svaki put se razočaram.
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Dama Pikova Sat 26 Dec 2009, 14:14

Opasna (citat):mene inače male stvari povrijede koje 80% ljudi ne bi, a da onda ne govorim za velike stvari No

Ista je stvar i sa mnom. Upravo tako, sitnice koje se brzo nagomilaju i eskaliraju kao erupcija vulkana najednom... Rolling Eyes
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Opasna Wed 20 Jan 2010, 00:00

ja želim da mi dragi oprosti neke stvari zbog kojih se iskreno kajem, i nadam se da će nekada moći to da zaboravi i da neće uništiti našu vezu Like a Star @ heaven
Opasna
Opasna
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 183
Reputation : 2
Join date : 2009-10-11
Lokacija : zemlja svjetlosti

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Baby Thu 04 Feb 2010, 00:07

Hmmm...
ne znam sta da kazem...ja sam se totalno promijenila u posljednje 3godine ....kada pogledam unazad bila sam jedna mala krhka djevojcica koja nikome ama bas nikome ne bi rekla ruznu rijec,a kamo li povrijedila...
a sada...a sada sam KUCKA I POL mislim ono sto jest nemam pardona ni prema kome da li taj imao 10,20 ili 80god ako me taknes nema te,i pocela sam ono pravo ljudima spustati sto nikada nisam ocekivala da bih mogla tako nesto uraditi,i sto je najgore od svega osjecam s esuper poslije toga...postala sma prava zloca saznavsi da svijet i zivot nije bajka i da nisu svi ljudi dobri,tako da ako ima losih osoba te zasigurno treba da se klone mene ahhahahha

ponekad kada sjedim sama i razmisljam...mrzim sto sam postala ovakva,direktna,iskrena i osvetoljubiva No No No No No No No

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  romanticarka Sat 06 Feb 2010, 11:12

A dobro baby, nije to ni tako lose...Moras paziti sama na sebe, nece neko drugi...

A ja pisem u ovu rubriku..jer... sinoc mi je mama izvukla zivac na telefon...jedva sam zaspala...sreca nisam joj nista odbrusila tada, da jesam...ne znam gdje b bio kraj. Sto je najgore glupost je bila u pitanju... Evil or Very Mad
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Dama Pikova Sat 06 Feb 2010, 18:51

Baby, ima ovdje još kučki. Twisted Evil
Iz mog iskustva što sam s nekim ljudima gora to su oni prema meni bolji iz neke bojazni da su mi nešto loše uradili, jer niko danas nije čistog obraza. Tako da sve ima svoje. Bolje biti kučka, nego otirač. Drugima čim kažeš NE na sve što ti traže proglasit će te kučkom svakako, tako da šta te briga. Embrace your inner bitch. Very Happy
Dama Pikova
Dama Pikova
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 44
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07

http://www.bh-pravnici.com

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Baby Sat 06 Feb 2010, 18:54

Dama Pikova (citat):Baby, ima ovdje još kučki. Twisted Evil
Iz mog iskustva što sam s nekim ljudima gora to su oni prema meni bolji iz neke bojazni da su mi nešto loše uradili, jer niko danas nije čistog obraza. Tako da sve ima svoje. Bolje biti kučka, nego otirač. Drugima čim kažeš NE na sve što ti traže proglasit će te kučkom svakako, tako da šta te briga. Embrace your inner bitch. Very Happy

ehhehe,jest jest upravu si Twisted Evil Twisted Evil
a tako se dobro osjecam kada misle da cu sutjeti,a ja jedva docekam da nesto kazu...a onda kad se ja nagovorim samo podviju rep ahhahaha Smile))...

Baby
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-12-03
Age : 37
Lokacija : Tuzla

Na vrh Go down

Bože oprosti... :) meni ili njima... :) Empty Re: Bože oprosti... :) meni ili njima... :)

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu