.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sex kao ...?

5 posters

Go down

Sex kao ...? Empty Sex kao ...?

Komentar  zena21 Tue 13 Oct 2009, 12:07

Vidim ja sve vi fine! Smile JA cu poceti prva na temu sex... Smile
DA li se slazete da je sex pokazatelj "opceg stanja " u vezi? I koliko alarmantno dozivljavate (ako to tako dozivljavate) izostanak istog (npr. mjesec dana) a imali ste prije toga redovne odnose?

Meni je sex mnogo bitan pokazatelj svega... (Izmjedju ostalog naravno) Smile
Tacno na partneru mogu osjetiti kada ima probleme, kada je nezadovoljan sobom, kada je ljut Laughing , nezainteresiran...
I lampica za upozorenje mi se pali cim se pocnu desavati situacije tipa " u jutro radim..." "boli me glava..." Smile - naravno i to su ok situacije, ako se ne ponavljaju....

Sta vi kazete?? drunken
zena21
zena21
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Sex kao ...? Empty Re: Sex kao ...?

Komentar  couch_potato Tue 13 Oct 2009, 14:10

ja sam mislila da samo zene govore boli me glava a da su muskarci uvijek horni Very Happy a dobro ako se desi koji put, mislim da je sasvim ok, a sad pauza od mjesec dana, a razlog nije da je neko bio bolestan, ili da se zbog neceg niste mogli vidjat, ili tako nesto, pretpostavljam da bi i meni bilo alarmantno

couch_potato
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 42
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11

Na vrh Go down

Sex kao ...? Empty Re: Sex kao ...?

Komentar  BellaE Tue 13 Oct 2009, 15:24

izostanak sexa ne jedno mjesec dana mozda i nije problem, ali duze od toga ide malo teze...

Nesto sto najvise mrzim je kada krevet postane jrdino mjesto kada imamo isto misljenje :S.... ali sex je za mene definitivno veliki pokazatelj kakvo nam je trenutno stanje u vezi Smile...
BellaE
BellaE
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 80
Reputation : 5
Join date : 2009-10-11
Age : 33
Lokacija : Sarajevo :)

Na vrh Go down

Sex kao ...? Empty Re: Sex kao ...?

Komentar  Freedom Thu 22 Oct 2009, 01:11

sex igra veeliku ulogu u vezi izmedju dvoje ljudi,ali ne najvazniju,jer ako je sex jedino u cemu se slazemo,onda je bolje zavrsiti pricu,mada i mislim da ako se u sexu uopste ne slazemo,tj.ako ne znamo jedno drugo zadovoljiti,e onda takodjer ne trebamo ostati sa tom osobom,jer cemo kad tad zadovoljstvo potraziti negdje drugo... Embarassed
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 39
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Sex kao ...? Empty Re: Sex kao ...?

Komentar  Vochkica Fri 18 Dec 2009, 13:55

Imala sam pauzu sa dragim sto se tice odnosa skoro 3 sedmice (stvar dogovora) samo da vidimo koliko zelimo jedno drugo. Iskreno da vam kazem ja sam jedva izdrzala (inace smo par koji moze UVIJEK). Ipak bilo mi je mnogo sladje nakon te pauze, i imam osjecaj da nam je veza postala cvrsca. A i saznala sam neke stvari koje su me je intrigirale posljednjih par mjeseci, da li nam se veza samo zasniva na sexu, i cinilo mi se kao da padamo u rutinu krevet-sex-ponekad prica o problemima-posao (on)-fax (ja)... U te tri sedmice forsirali smo se da pricamo o zahtjevima, potrebama, zeljama s obje strane, i sad to sve pokusavamo ostvariti uz pricu, izlazenje, druzenje, i naravno kao slag na tortu opet dodje sex Very Happy
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Sex kao ...? Empty Re: Sex kao ...?

Komentar  Vochkica Fri 18 Dec 2009, 21:15

Upravo je i meni ta informacija pomalo zacudjujuca.... Sexa nikad dosta Very Happy a 1-2 puta sedmicno je zaista MALA brojka...
Ipak posmatrajuci okolnosti danasnjice, zene jure za karijerom, vitkom linijom, parama, i cime sve ne da se eventualno krajem dana toliko izmore da ne mogu da uzivaju u sexu... Moze biti da je to jedan od razloga tako male brojke odnosa sedmicno...ili se varam Question
Vochkica
Vochkica
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 13
Reputation : 0
Join date : 2009-12-16
Age : 34

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu