.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!

Join the forum, it's quick and easy

.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Ćao!
Portal zadovoljna.info ti želi dobrodošlicu i ugodno druženje sa nama.
Da biste mogli koristiti sve opcije foruma i portala potrebno je da se registrujete, ili prijavite sa svojim korisničkim imenom!
Hvala!
.:: ZADOVOLJNA.info ::. Prvi portal za žene u BiH! ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu?

3 posters

Go down

Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu? Empty Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu?

Komentar  zena21 Wed 07 Oct 2009, 14:54

Inace, bas i nisam neka nocna ptica,...Ali sto se Sarajeva tice, meni su Hacienda, Sloga i Pravda najcesci izbor. Smile
A iskreno, pozeljela sam i nesto NOVO u gradu ...ono bas da se mogu isplesati kako i koliko hocu, uz neku finu muziku a da mi pri tome ne fali zraka i da se nemam gdje okrenuti Smile
Dobro sad o konobarima i ostalo ne bih...jer...to je ipak "previse" zahtjeva... Smile
zena21
zena21
Nova mala
Nova mala

Broj postova : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-10-07
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu? Empty Re: Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu?

Komentar  Freedom Tue 03 Nov 2009, 02:16

Najvise volim izaci u Haciendu,ali ako izlazim na dnevnu kaficu onda idem u neku bastu u Strosmajerovoj,ako nije hladno naravno,a kada jeste,onda mi se nigdje i ne izlazi...
Freedom
Freedom
Naša raja
Naša raja

Broj postova : 55
Reputation : 0
Join date : 2009-10-11
Age : 39
Lokacija : Sarajevo

Na vrh Go down

Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu? Empty Re: Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu?

Komentar  romanticarka Sat 14 Nov 2009, 00:58

Ja sam sinoć nakon dugo bila u Retru (Sarajevo)... mogu reći da mi je bilo fino. Muzika je bila uživo...i čak nije bilo da su samo narodnjaci nego je bilo i Merlina, Harija i sl... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
romanticarka
romanticarka
Šefica :)
Šefica :)

Broj postova : 389
Reputation : 10
Join date : 2009-10-05
Age : 36
Lokacija : Sarajevo

http://www.zadovoljna.info

Na vrh Go down

Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu? Empty Re: Najbolji lokali za nocne izlaske u Sarajevu?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu